Moda & ljepota
Franka Batelić: Kožnate hlače i mrak čizme kao top-kombinacija za prezgodnu trudnicu
18-11-2019
Piše
K.B.
Sunčana jesen idealno je vrijeme za šetanje, a lijepu nedjelju Franka Batelić iskoristila je za šetnju centrom Zagreba sa svojim ljubimcem, psom Oskarom.
Haljina je wow
600 sati su šivali haljinu Emme Stone za Oscare, a izgleda kao da je od tekućeg srebra
ODLIČNO IZDANJE
Lejla Filipović u hlačama koje su sve popularnije među ženama, spajaju eleganciju i opuštenost
Mamci za poglede
Ovo je 10 najljepših haljina s ovogodišnjih Oscara – baš su predivne, kao i dame koje ih nose
Trudna pjevačica privukla je pažnju prolazeći zagrebačkim Cvjetnim trgom odjevena u mrak kombinaciju kojom dominiraju dugi ružičasti kaput i kožnate hlače. Ženstveni kaput u vedroj ružičastoj nijansi klasičnog je kroja te ima kopčanje na tri gumba. Za ostatak stajlinga Franka Batelić izabrala je sve crno kombiniravši crnu tunika-haljinu šireg kroja s visokim ovratnikom, crne kožnate hlače i crne čizme na ravni đon. Prezgodna trudnica odlučila se za bajkerski model čizama s tankim remenčićima koje sežu do listova te djeluju vrlo udobno.
Franka Batelić: Trudnica u hlačama koje obožavaju i žene koje nisu u drugom stanju
Franka Batelić: Trik-suknjica koja "čuva" trudnički trbuščić
Stajling za šetnju središtem Zagreba u društvu svog ljubimca Oskara 27-godišnja pjevačica zaokružila je crnom kapom, crnom torbicom i sunčanim naočalama.