Kultura & zabava
Frajeri iz bazena: Hrvatski vaterpolisti zbog kojih ćemo danas glasno navijati
01-07-2022
Piše
Zadovoljna.hr
Hrvatski vaterpolisti u petak od 19:30 u Budimpešti igraju polufinalni susret na Svjetskom prvenstvu. Protivnik im je Španjolska, a uoči utakmice hrvatski reprezentativac Luka Bukić poručio je da je snaga i jedne i druge reprezentacije u kolektivu.
ZA LJUBITELJE DIZANOG TIJESTA
Ni krafne ni fritule - isprobajte recept za talijanske bombolone, oduševit će vas
Savršeno zimsko izdanje
Suknja je mrak, ali čizme plavokose dame sa zagrebačke špice su ono što privlači najviše pažnje
ODMAK OD KLASIKE
Izdanje iz Zagreba s trapericama kakve rijetko viđamo, baš su posebne
Španjolci su kolektiv, jako su dobro uigrani, igraju odličnu obranu, dobro su postavljeni. Sigurno nas očekuje teška utakmica, pripremit ćemo se najbolje što možemo i nadati se pobjedi. I naša je snaga u kolektivu, protiv Srbije smo se svi upisali u strijelce. Za pobjede u ovako važnim utakmicama upravo je to i potrebno, kazao je Bukić.
Iako je u centru pozornosti ovih dana, naravno, igra hrvatskih reprezentativaca, teško je ne primijetiti i građu igrača vaterpola.
Mnogim ženama upravo su muškarci koji se bave vodenim sportovima daleko najzgodniji, a u našoj galeriji izdvojili smo i pet hrvatskih vaterpolista koji idu u prilog toj tvrdnji i na čijim bismo ramenima rado odmorile glavu.
Odmor za oči! Prezgodni vaterpolisti zbog kojih i nogometaši padaju u drugi plan
Tko je najzgodniji? 12 nogometaša zbog kojih bismo i mi rado na utakmice Eura
Dok uživamo u prizorima iz bazena, ne preostaje nam ništa drugo nego dečkima poželjeti sreću na večerašnjoj utakmici. (Hina/M.B)