Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

"Kako je lipo ova Domenica obučena": Decentno izdanje za vjenčanu kumu o kojem se priča

20-02-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Hrvatska pjevačica Domenica Žuvela bila je vjenčana kuma Hani Huljić na njezinom vjenčanju s Petrom Grašom održanom u Splitu.

U trendu Izdvojili smo sedam novih imena na popisu najčešćih u Hrvatskoj IMAMO I ZNAČENJA Izdvojili smo sedam novih imena na popisu najčešćih u Hrvatskoj. Koje vam je najljepše? Biramo najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost GLASAJTE U ANKETI Biramo najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost, izdvojili smo 10 divnih opcija Halle Berry uvijek privlači pažnju svojim modnim izborima Proljetni hit Vraćaju se u modu omiljene natikače medicinskih sestara, nosi ih i Halle Berry

Plavokosa pjevačica iz Vela Luke na vjenčanje je stigla u decentnoj plavoj kombinaciji s potpisom splitskog brenda Arileo koji je i mladenka odabrala za svoj važan dan.

Točnije, nosila je svileni komplet sastavljen od hlača i svojevrsne tunike bez rukava – koja je bila kraća sprijeda te duža straga, te koja je istaknula njezinu fit figuru.

Preko ramena prebacila je kratku crnu bundicu, a cijelo izdanje podigla je parom srebrnih salonki te s nekoliko decentnih komada nakita.

Kako je lipo ova Domenica obučena
, samo je jedan od brojnih pozitivnih komentara koje su dame na društvenim mrežama Zadovoljne uputili vjenčanoj kumi.

Što je Domenica Žuvela nosila na vjenčanju Hane Huljić i Petra Graše, pogledajte u našoj fotogaleriji.