Lejla Filipović
Lejla Filipović (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

Lejla Filipović nosi nepogrešive hlače: Savršen izbor za baš sve prilike

09-05-2025 Piše S.L.
komentari

Crne hlače nalaze se u gotovo svakom ormaru – ženskom ili muškom. Riječ je o fleksibilnom komadu odjeće koji se može lijepo kombinirati za dnevne i večernje prilike.

Galerija Lejla Filipović Zara crne hlače, 35,95 eura +2 Mango crne hlače, 49,99 eura

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu Parfemi ISPLATIVA KUPOVINA Ovih 12 parfema na koži se osjete 8, 10 pa i 12 sati. I uvijek su nam na listi želja

S crnim hlačama nemoguće je pogriješiti – one mogu biti poslovnog izdanja, nositi se na kavice s prijateljicama, ali i večernji izlazak. Mogu se kombinirati uz obične majice, košulje i bluze, cipele s visokom potpeticom, čizmama i tenisicama. 

Odaberete li hlače visokog struka, vizualno ćete suziti struk i produžiti cijelu figuru. Ako imate model s trapez nogavicama, izdužit ćete noge i učiniti ih mršavijima.

I Lejla Filipović je ljubiteljica crnih hlača, iako njoj nisu potrebni nikakvi trikovi za vizualno oblikovanje tijela.

Bivša hrvatska misica za šetnju gradom odabrala je crni model lagano proširenih nogavica koje joj divno pristaju, a koje je sparila s klasičnom bijelom košuljom dugih rukava.

Poslovni look zaokružila je crnom kravatom i predimenzioniranom kožnatom torbom s krokodilskim uzorkom. Zlatne sandale povišenih potpetica, pak podigle su ovu kombinaciju na višu razinu, kao i zlatne okrugle naušnice te sunčane naočale s zlatnim detaljem. 

Zara crne hlače, 35,95 eura Zara crne hlače, 35,95 eura (Foto: Internetske stranice proizvođača)

Zavirili smo u hrvatske trgovine i na popularne webshopove te smo odabrali nekoliko modela nepogrešivih crnih hlača za svaki dan i posebne prilike po uzoru na Lejlu Filipović.

Lejla Filipović: Predobar baloner s natpisom koji je pravi adut u jesenskoj garderobi Lejla Filipović Lejla Filipović nosi baloner hrvatskog brenda Mommy's garden - 1 +1 Lejla Filipović nosi baloner hrvatskog brenda Mommy's garden - 2

Lejla Filipović u haljini stvorenoj za boginje na crvenom tepihu Sarajevo Film Festivala Lejla Filipović na 30. Sarajevo Film Festivalu Lejla Filipović na Sarajevo film festivalu sa suprugom i sinom +1 Lejla Filipović sa suprugom Tarikom i sinom Dinom

Pročitaj još
Pročitaj još