Moda & ljepota
Lijepe naše: Hrvatice koje izgledom mogu konkurirati bilo kome
27-09-2015
Piše
Zadovoljna
Dugo toplo ljeto i službeno je iza nas. Jesen je udarila punom snagom, kako kalendarski, tako i vremenski. Tmurni oblaci nadvili su se nad cijelu zemlju i kiša ne prestaje padati. Kako bismo razbili ovo sivilo, današnjim street style pregledom vraćamo vas u toplije dane
Ljetnu odjeću polako prebacujemo u 'zaleđe' ormara, a na svijetlo dana vadimo tople hlače, veste i pulovere.
INSPIRATIVAN POPIS
Hit-imena iz serije "Kumovi": Među njima je i jedno koje roditelji obožavaju
Usklađeni i simpatični
Pravo osvježenje špice bio je ovaj divni par, ne znamo jesu li nam draže njihove kombinacije ili osmijesi
Tako jednostavno!
Viktorija Rađa: Udobne tenisice idealne za duge šetnje, obične traperice dovoljne su im za top dojam
To ipak ne znači da se ne možemo s čežnjom prisjećati ljeta i vraćati se u dane kada smo na sebe 'nabrzaka' navlačili lagane haljinice, kratke hlačice i prozračne tunike.
U današnjem street style pregledu donosimo fotografije zgodnih Hrvatica iz svih dijelova zemlje koje su nas proteklih mjeseci razveselile svojim odjevnim kombinacijama i pokazale da po pitanju ljepote i mode mogu konkurirati bilo kome.
Od elegantnijih i poslovnih kombinacija do posve ležernih i sportskih – nema toga što naše modne odlikašice ne mogu isfurati.