Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Najgore odjevene zvijezde u 2008. godini!

05-12-2008 Piše B.G.
komentari

Prema odabiru američkog US magazina najgore odjevena slavna osoba u prošloj godini definitivno je glumica iz 'Uvoda u anatomiju' Sandra Oh, a na drugom i trećem mjestu smjestile su se Lucy Liu i Aubrey O'Day

Lista koju svake godine sastavlja US magazine jedna je od najočekivanijih modnih sudova u godini. 

U trendu Zadar baš efektna Kada smo na zadarskoj rivi ugledali ovu haljinu, morali smo doznati odakle je – košta samo 18 eura Danijela Martinović uvijek privlači poglede svojim modnim izdanjima Poput sirene Haljina Danijele Martinović ističe ženstvenu figuru, a savršena je za večernji izlazak na moru Mineralna voda Nije uvijek najbolji izbor Teže vam je piti običnu vodu pa posežete za mineralnom? Evo što to čini organizmu

Svake godine jedna od slavnih ili poluslavnih osoba svojim modnim kreacijama zasjedne na prvo mjesto i tako dobiju etiketu koje se doista teško riješiti.

U ovoj godini najgore odjevena osoba je glumica Sandra Oh, na drugom je njezina kolegica Lucy Liu, a na trećem pjevačica Aubrey O'Day . Njihovi su modni odabiri opisani vrlo biranim riječima, pa je tako Sandra Oh na listu dospijela zahvaljujući svom 'ja sam bombon' looku s previše materijala, Lucy Liu zbog ako ništa neobično nenadmašne mini haljine, a Aubrey zbog svog primabalerina stila.

Janet Jackson je gotovo stalna gošća liste, a ove godine slavodobitno im se pridružila i Katy Perry koju, kako je sama kazala, ulazak na listu najgore odjevenih nije nimala iznenadio.