Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ludilo brale! Brineta koja je pokazala najljepše lice splitske rive

19-12-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Približavanje blagdana i porast Celzijevaca u termometru izmamilo je šetače na ulice. Iznimka nije bila ni splitska riva kojom su prošetale domaće ljepotice u zimskim modnim kombinacijama. Uz šalove, kape i čizmice, 'temperaturu' su podigle i odabirom skiny hlača od kože, skaja i pripijenog trapera koje su saliveno pristajale njihovim ženstvenim oblinama


Splićanke se znaju srediti za svaku priliku i doba godine. Najbolje su to pokazali prizori sa splitske rive koje su vrvjeli prekrasnim djevojkama koje su se prilagodile 'zubatom' suncu.

Objektivu fotoreportera zapela je lijeva brineta u jednostavnom modnoj kombinaciji sastavljenoj karirane košulje, prsluka i zimske jakne čiji je okovratnik bio obrubljen krznom.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji

>> Špica pod Marjanom: 12 Splićanki zbog kojih je sunce jače sjalo

Lijepa Splićanka kombinaciju je podigla skiny trapericama sa 'stilskim' rupama na predjelu koljena, sunčanim naočalama i odgovarajućim čizmicama. Najbolji modni dodatak bio je njezin prekrasan osmijeh, kojeg nije skidala s lica.

U našoj fotogaleriji pogledajte i druge ljepotice sa splitske rive koje su okretale glave znatiželjnih prolaznika.