Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Bravo, Alex! Haljina hrvatske dizajnerice na tulumu nakon Grammyja

15-02-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Kreacije hrvatske dizajnerice rado nose najveće hrvatske zvijezde, a model iz nove kolekcije za proljeće / ljeto 2017. na jednom je tulumu nakon Grammyja nosila i poznata kanadska glumica

Kanadska glumica Lyndie Greenwood pojavila se na partyju Universal Music Groupa nakon dodjele Grammyja u zanimljivom modnom izdanju.

Za pojavljivanje u Ace hotelu u Los Angelesu odabrala je čipkastu haljinu hrvatskog brenda "Lei Lou by Alex Dojčinović" iz nove kolekcije za proljeće / ljeto 2017.

U trendu Crna haljina je modni klasik koji nikad ne izlazi iz mode MODNI KLASIK 15 haljina koje stoje baš svima - a jedna košta samo 13 eura Bomboloni - talijanske mini krafne ZA LJUBITELJE DIZANOG TIJESTA Ni krafne ni fritule - isprobajte recept za talijanske bombolone, oduševit će vas Ulična moda Zagreb lakirane čizme do koljena 2026. - 1 Savršeno zimsko izdanje Suknja je mrak, ali čizme plavokose dame sa zagrebačke špice su ono što privlači najviše pažnje


Haljina je izvrsno pristajala tamnijoj puti lijepe Lyndie, koja je istu sparila sa srebrnim štiklama.

Hrvatska dizajnerica Aleksandra Dojčinović je bijelu mini haljinu cvjetnog uzorka predstavila u sklopu kolekcije početkom studenog 2016. u Hrvatskom državnom arhivu.

Riječ je o maksimalno ženstvenoj kolekciji s pritajenim seksipilom kojeg je dizajnerica postigla kraćim obrubima haljina te providnim tkaninama ispod kojih se nazire fino rublje i svilene čarape.