Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta
Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta (Foto: Nova TV)
Moda & ljepota

Maja Šuput poput crne kraljice u posljednjoj haljini ove sezone

15-12-2024 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Pred nama je zadnja polufinalna emisija najzabavnijeg showa u Hrvatskoj, stoga je ovo bila savršena prilika da naš poznati stilist Marko Grubnić za Maju Šuput osmisli efektnu odjevnu kombinaciju.

Baš kao što nam je rekao na početku sezone, ove smo godine gledali jednu novu Maju, a najviše pažnje izazvale su promjene frizure – od zelene pa sve do sasvim kratke, Maja nam je u ovogodišnjem Supertalentu pokazala da joj baš svako izdanje besprijekorno stoji.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Parfemi ISPLATIVA KUPOVINA Ovih 12 parfema na koži se osjete 8, 10 pa i 12 sati. I uvijek su nam na listi želja Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

I ove smo nedjelje razgovarali s Markom Grubnićem kako bismo saznali što se krije iza još jednog pomno osmišljenog kostima.

Frizura je u polufinalu ponovno kratka i baš se dobro slaže s grandioznom crnom haljinom ukrašenom čipkom, velikim izrezom u području trbuha te istaknutim rukavima.

Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta (Foto: Nova TV)

Za ovu smo nedjelju napravili jednu teatralnu haljinu za Maju. Možete vidjeti da Maja nosi kratki bob sa šiškama, a na glavu smo stavili predimenzioniranu mašnu. Sve sam začinio s dominantnim nakitom – biserima i velikim srebrnim naušnicama, započeo je Marko.

Dodaje kako je ova haljina dostojna zadnje polufinalne večeri, a otkrio nam je i da nas ova, kako sam kaže, The haljina, uvodi u veliko finale ovogodišnjeg Supertalenta.

Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta (Foto: Nova TV)

Nakon ove haljine slijedi stajling koji će sigurno iznenaditi naše gledatelje, siguran sam da ne očekuju ono što će tada vidjeti. Otkrit ću vam da sljedeće nedjelje Maja neće nositi haljinu, S ovom crnom haljinom smo završili sezonu, a u finali ćete vidjeti nešto što uopće nije uobičajeno za Maju, otkrio nam je Marko.

Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta Maja Šuput u zadnjoj polufinalnoj emisiji Supetalenta (Foto: Nova TV)

U galeriji na početku teksta prisjetite se i drugih kombinacija Maje Šuput iz ovogodišnjeg Supertalenta.

Jedan će detalj Maja stalno mijenjati u novom Supertalentu, Marko Grubnić nam je otkrio koji Maja Šuput kao disko princeza u Supertalentu Maja Šuput u plavoj haljini od tila +8 Maja Šuput u prvoj polufinalnoj epizodi Supertalenta - 3

Pročitaj još
Pročitaj još