Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Male i divne: 25 torbica koje će osvojiti i ljubiteljice velikih torbi

21-02-2020 Piše K.B.
komentari

Ako ste u potrazi za novom omiljenom torbicom koju ćete nositi ovog proljeća i ljeta, svakako pogledajte kakve smo divne modele pronašli u trgovinama.

 

U trendu Nasmijana brineta u crvenoj haljini na zagrebačkoj špici TRENUTAČNO NAJVEĆI TREND Za haljinom nasmijane brinete okretala se cijela zagrebačka špica Ceropegia woodii Dašak prirode Ovo je sedam najljepših visećih biljaka po našem izboru, jednostavne su za održavanje U podcastu Nema Labanu pjevačica je govorila i o baka servisu POTPUNO ISKRENO Maja Šuput otvoreno o baka-servisu: "Baka obožava unuka, voli se igrati s njim, ali..."

Male torbe možda nisu praktičan svakodnevni izbor, ali itekako ih volimo nositi u slobodno vrijeme i u drugim prilikama kada ne moramo nositi puno stvari. Zanimalo nas je kakvi se novi modeli torbica mogu pronaći u trgovinama, a među čak 25 "slatkica" vjerujemo da ćete pronaći torbicu koja će vaše proljetne i ljetne modne kombinacije učiniti još ljepšima. Naravno, ne morate stati samo na jednoj!

Slika nije dostupna 12 novih modela traperica s elastinom koje oblikuju struk, bokove i stražnjicu

Slika nije dostupna 15 tenisica iz novih kolekcija za ljubiteljice i tanjeg i debljeg đona

Izdvojili smo torbice u raznim bojama i za različite odjevne stilove i prigode, od najležernijih do svečanih. Uljepšajte si dan i razgledajte torbice iz novih kolekcija koje će osvojiti i ljubiteljice velikih torbi.