Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Čarape od 4200 kuna koje ne smijete prati

20-10-2010 Piše T.Š.
komentari

Možete li zamisliti najskuplje čarape na svijetu sa cijenom od 4200 kuna koje se ne smiju prati? Upravo to je najnoviji trend za kojim su poludjele bogate svjetske trendseterice

Da ludim trendovima doista nema kraja dokaz je i najnoviji hit koji je zavladao svijetom bogatih.

U trendu Borna Kotromanić uvijek privlači pozornost svojim modnim odabirima Uvijek privlači pozornost Za nošenje ovih hlačica treba imati hrabrosti, Borna Kotromanić kombinira ih s poslovnom košuljom Vrt RADI ŠTETU TEMELJIMA Oprezno: Znate li koje drvo nikako ne smijete posaditi blizu kuće? Duža imena jednako su lijepa kao kratka ZA 2025. GODINU Na popisu najčešćih imena u Hrvatskoj nalazi se samo pet dužih. Izdvojile smo ih, stvarno su lijepa

Riječ je o najskupljim pletenim čarapama na svijetu, modne marke Rodarte koje ne samo da nisu funkcionalne već ih ne možete niti oprati.

Čarape su istkane od kombinacije svilene moher kao i alpske vune koja je istkana šarenim nitima na krupne rupe.

Ovakve čarape za koje ćete morati izdvojiti nevjerojatnih 4200 kuna neće vas zaštititi od hladnoće i predebele su za proljeće i ljeto.

Vrhunac svega je to što je sam materijal toliko osjetljiv da, ako želite ove skupe čarape nositi više puta, morat ćete nači neko drugo rješenje jer se one ne smiju prati.

>> Bikini od 18.000 kuna koji se ne smije smočiti

>> Oprez! Vjenčanice u kojima biste mogle ostati gole!

Ovom ludom trendu pridružile su se i brojne zvijezde poput Cheryl Cole i Pixie Lott koje su poludjele za Walfordovim tajicama od svilenkastog kašmira koje koštaju čak 900 kuna.