Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Četverogodišnji Kingston ukrao show Gwen Stefani

18-02-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Njujorški tjedan mode zatvorio je svoja vrata revijom modnog branda L.A.M.B iza kojeg se krije Gwen Stefani. Pjevačica je na kraju revije pistom prošetala u društvu četverogodišnjeg sina Kingstona koji je frajerskim hodom i osmijehom ukrao show i modu bacio u drugi plan

Ovo je Kingstonov treći nastup na pisti njujorškog tjedna mode, prvi se puta publici predstavio 2007. godine na reviji maminog modnog branda L.A.M.B kada je imao samo godinu dana.

U trendu Naše čitateljice odabrale su najljepše ime za djevojčice i dječake inspirirano zimom REZULTATI ANKETE Više od 7000 tisuća glasova: Izabrale ste najljepše ime za djevojčice i dječake inspirirano zimom Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju Žena uživa u zimi Stižu promjene Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života

Kolekcija za jesen/zimu 2011. predstavili su modeli u šest grupa, a svaka grupa je pistom prošetala uz drugačiju glazbenu podlogu.

Jedan od modela imala je nesreću na pisti, za vrijeme hoda je slomila petu na cipeli, posrnula i pala, no poput pravog profesionalca, ustala je i nastavila s prezentacijom. 

>> Novi modni dodatak: Pudle u svim bojama

Posljednjeg dana modnog spektakla u New Yorku održana je i revija Calvina Kleina koju su posjetile Kate Bosworth i Zoe Saldana.

Minimalističkom i sofisticiranom kolekcijom za jesen/zimu 2011. Calvina Kleina prevladavaju haljine i kaputi vrlo jednostavnog A kroja u zelenoj, boji devine dlake, bijeloj i sivoj.