Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

In Magazin vas poziva na makeover!

31-05-2010 Piše In Magazin
komentari

Imate želju nešto promijeniti na sebi, ali si to ne možete priuštiti? In magazin i rubrika 'Ljepota i zdravlje' ostvarit će sve vaše želje!

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Neka imena za djevojčice nadahnuta su bojama Lijepa i zvučna 10 prekrasnih imena za djevojčice koja su inspirirana – bojama

Veće grudi, manji nos, ravan trbuh, oštar vid ili blistavi osmjeh više ne moraju biti samo san. Sve što trebate napraviti je poslati mail na inmagazin@novatv.hr, s naznakom 'za makeover' te nas uvjeriti zašto ste upravo vi idealan kandidat za preobrazbu koja će vam promijeniti život na bolje.

Podsjetimo, u rubrici 'Ljepota i zdravlje' do sada smo već imali priliku vidjeti nekoliko preobrazbi i uspješne rezultate ekstremnog makeovera koji su već nekoliko kandidatkinja riješili nezadovoljstva vlastitim izgledom.

>> 'Madonna lift' za mladu Zagrepčanku

Novinar In Magazina Jurica Radović je tako uz pomoć vrhunskih stručnjaka estetske kirurgije, između ostalih, riješio probleme mlade Zagrepčanke Nives Hriljac koje je bila izrazito nezadovoljna svojim nepravilnim nosom i malim grudima. Budite i vi hrabri, odlučite se za promjenu i prijavite se na makeover In Magazina!

Pročitaj još
Pročitaj još