Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Neka vašim ormarom zavlada minimalizam

11-05-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Modna kuća Image Haddad u novoj proljetnoj kolekciji poziva na eleganciju i minimalizam te donosi tajanstvenost i šarm filmskih diva 'noire' filmova

Proljetna kolekcija odiše ženstvenim minimalizmom, a krojevi iznova oduševljavaju svojom jednostavnom avangardom, sadržanom u multifunkcionalnosti svakog odjevnog predmeta koji možete odjenuti na toliko načina koliko daleko vam doseže vlastita mašta.

U trendu Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Maturanti iz Zadra razrednici za kraj škole kupili automobil Što vi mislite? Iza automobila za profesoricu krije se puno veća priča: Što su maturanti zapravo htjeli poručiti? Street style izdanje Nevenke Ivančec Jakovac sa zagrebačke špice SJAJNO IZDANJE! Dama s pokrićem čiji stil slavi zagrebačka špica opet nas je oduševila

>> Moda na prugice i točkice: Što sve morate imati?

>> FOTO: Vruće ljeto uz zvjezdane kupaće kostime

Temelj proljetne kolekcije je eko koža, lan, saten, pamuk i čipka na kojima se nježni proljetni cvjetni uzorci i pop art printovi miješaju i poput akvarela pretaču u modele koje svaka žena jednostavno mora imati u svom ormaru.

Bilo da je riječ o vječnoj koktel haljini s daškom ekstravagancije ili prepoznatljivim sakoima višestrukih kragnica, upotpunjenih širokim remenom omotanim oko struka, što daje onaj neizostavni 'touch' nedodirljive ženstvenosti jedne dive koja ne podliježe trendovskim hirovima.