Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Špica: A ovako su Osječanke dočekale proljeće

21-03-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Prvi dan proljeća Osječanke su iskoristile za upijanje sunčevih zraka i šetnju gradskom jezgrom za koju su odabrale trendi proljetne komade odjeće. Baloneri, kratke jaknice, prugice zavladale su i njihovom garderobom baš kako su nam modni znalci savjetovali, a cure objeručke prihvatile u kombiniranju svojih stilskih priča

Mekoća i lepršavost inspirirana Jadranom pokucala je na modna vrata, a da će sezona proljeće/ljeto biti u znaku prugica najavile su nam cure iz Osijeka koje su objeručke prihvatile trendove.

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela

>>Dekolte i krzno: Špica po mjeri Splićanki

Ipak varljivo vrijeme nije im dopustilo da se do kraja oslobode zimskih komada odjeće poput toplih buca, gležnjača i kaputa koje su ipak prevladale u njihovim sramežljivim proljetnim kombinacijama.

>>Proljetni trend: Riskirajte s neonskim bojama u stilu 80-ih

I dok s nestrpljenjem iščekujemo da šarenilo i mašta kao zvijezde vodilje ove sezone koja bi trebala biti u znaku modne slobode zavladaju ulicama ne preostaje nam ništa drugo nego se strpiti i potajice u još zimsku garderobu provući pokoji vijesnik proljeća.