Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Tanja Dragović ne odustaje od trendi gležnjača

11-05-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Prvi dan Dreft Fashion Weeka ponovno je u znaku poznatih posjetitelja koji su svojim dolaskom uveličali modno događanje. Među ljepoticama koje su zauzele prve redove uz pistu našla se i Tanja Dragović

Supruga popularnog tenisača Gorana Ivaniševića na modnoj reviji se pojavila u pratnji prijateljice Vanje Mamić, a obje su za ovu prigodu odjenule casual kombinacije začinjene štiklama.

U trendu Svjetloplave traperice i cipele s kitten potpeticom nepogrešiv su spoj ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela Franka Batelić Kakvo izdanje! Franka Batelić: Jedna od najljepših haljina koju u kompletu sa sakoom opisuje jedino riječ - wow Ljepotica iz Zagreba u goloj suknji SAMO ZA ODVAŽNE Gola suknja ljepotice iz Zagreba najavljuje veliki proljetni trend

>> Tanja Dragović: Majstorica urbane ženstvenosti

Tanjin izbor je bio široka majica u boji koralja, uske, tamno plave traperice uz koje su se savršeno uklopile smeđe sandale do gležnja, ukrašene resicama.

Tanja Dragović i Vanja Mamić: Prijateljice u uskim trapericama

I Vanja je odabrala sličnu kombinaciju. Narančaste tajice i sivi top iskombinirala je uz sive gležnjače, a trendi look je osvježila sivom torbicom.