Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Bar Refaeli ljepša prirodna nego retuširana?

31-01-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Izraelski supermodel Bar Refaeli, nakon Passionate postala je i zaštitno lice modnog brenda Rampage. Ulickane fotografije oduševljavaju, ali i one prirodne, nefotošopirane, pokazuju Bar u savršenom svijetlu

Dvadeset i četiri godine stara manekenka Bar Refaeli postala je zaštitno lice brenda Rampage koji osim seksi bikinija u svojim kolekcijama nudi i ležerne haljinice te traperice zavodničkih krojeva.

U trendu Ulična moda Šibenik dama sa šeširom - 2 Dotjerana i profinjena Dama iz Šibenika zna odabrati pravo ljetno izdanje – i haljina, i štikle, i torbica su top Nekim znakovima jesen donosi sreću BLAGO VAM SE Tri horoskopska znaka kojima jesen pred nama donosi neočekivanu sreću Ulična moda trudnica sa zagrebačke špice u mini slip haljini - 4 Privukla je poglede Ova mini haljina nasmiješene trudnice sa zagrebačke špice idealan je izbor za ljeto

Vruće snimanje odvijalo se u nekadašnjoj kući Paris Hilton, koja je osim luksuznog bazena ekipi ponudila najglamurozniju scenografiju koju su mogli zamisliti.

Bar Refaeli kao seksi pin-up kolačić

Refaeli koja je danas u vezi s prekidima s Leonardom DiCaprijom, 2007. na brzinu se vjenčala s obiteljskim poznanikom, i ubrzo se razvela Iako joj u poslovnom smislu sve ide kao podmazano, nedavno je izraelska vojska je protiv nje počela ofenzivu pozivajući na bojkotiranje proizvoda koje reklamira jer nije odslužila svoju vojnu obvezu.

Bar Refaeli odjevena samo u slova

Refaeli koja je danas u vezi s prekidima s Leonardom DiCaprijom, 2007. na brzinu se vjenčala s obiteljskim poznanikom, i ubrzo se razvela od njega, kako bi izbjegla služenje dvogodišnje vojne obveze.