Torba u proljetnom street style izdanju sa zagrebačke špice
Torba u proljetnom street style izdanju sa zagrebačke špice (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

Izdvojili smo 15 najljepših torbi iz proljetnih izdanja sa zagrebačke špice

21-04-2026 Piše D. Š.
komentari

Ne znamo čuva li torba uistinu glavu, kako kaže stara izreka, ali znamo da itekako može uljepšati svaki stajling.

Ovisno o prigodi i namjeni, torba može biti samo neutralan pomagač u svakodnevnim situacijama ili pak glavni modni adut vaše odjevne kombinacije, onaj komad za kojim će se svi okretati i pitati vas: Molim te, reci mi gdje si je kupila?

U trendu Ceropegia woodii Dašak prirode Ovo je sedam najljepših visećih biljaka po našem izboru, jednostavne su za održavanje Rajčice odlični susjedi Rajčica bolje uspijeva ako pored nje posadite ovaj cvijet, plodovi će biti zdraviji i sočniji Ingrid Antičević-Marinović NEZABORAVNA IZDANJA Ingrid Antičević-Marinović ostala je najveća modna ikona hrvatske sabornice

Otkako je stiglo proljeće, ulice grada Zagreba prepune su lijepih odjevnih kombinacija, a Zagrepčanke su nam pokazale da u njih vole uvrstiti i zanimljive torbe.

Odlučili smo pažljivije analizirati kakve se torbe ovog proljeća nose na zagrebačkoj špici i ustanovili da nikad nismo vidjeli veći broj raznovrsnih modela te nema onog jednog hitoidnog koji dominira na svakom koraku.

Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 7 Torba sa životinjskim uzorkom na špici (Foto: Josip Moler/Cropix)

Prema najavama modnih stručnjaka, životinjski uzorak bit će među većim trendovima u ovoj proljetno-ljetnoj sezoni, a to su na vrijeme prepoznale i domaće ljubiteljice mode.

Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 4 Torba sa životinjskim uzorkom na zagrebačkoj špici (Foto: Josip Moler/Cropix)

Još jedan trend je takozvana boja makova, jarka i topla nijansa crvene boje koju posvuda viđamo pa tako i na torbama.

Zavirite u galeriju i razgledajte kakve su još modele posljednjih tjedana nosile dame na zagrebačkoj špici.

Galerija Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 1 Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 2 +14 Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 3
Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 9 Torbe u proljetnim street style kombinacijama sa zagrebačke špice - 9 (Foto: Josip Moler/Cropix)

Ferragamo Hug jedna je od trenutno najpopularnijih dizajnerskih torbi 12 novih dizajnerskih torbi o kojima svi bruje, već je jasno da će biti hit
Mladi gospodin iz Zagreba s jednom od najpoželjnijih torbi na svijetu Ni mladi gospodin iz Zagreba nije odolio najpoželjnijoj torbi na svijetu