Nina Badrić na Zlatnom Studiju 2025.
Nina Badrić na Zlatnom Studiju 2025. (Foto: Vedran Peteh / Goran Mehkek/Cropix)
Moda & ljepota

Haljina Nine Badrić obožava figuru u obliku pješčanog sata, a stvorena je za crveni tepih

01-02-2025 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Nina Badrić obožava duge večernje haljine koje naglašavaju ženstvenu siluetu. Upravo takvu haljinu nosila je i sinoć na dodjeli medijskih nagrada Zlatni Studio u Zagrebu.

Galerija Nina Badrić u dugoj crnoj haljini sirena kroja na Zlatnom Studiju - 5 Nina Badrić u dugoj crnoj haljini sirena kroja na Zlatnom Studiju - 2 +2 Nina Badrić u dugoj crnoj haljini sirena kroja na Zlatnom Studiju - 1

U trendu Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Osma dodjela Zlatnih Studija okrunjena je glazbenim nastupom Nine Badrić, a koji je bio posvećen legendarnoj grupi Novi fosili – dobitnicima Zlatnog studija za životno djelo.

Nina Badrić na pozornicu je izašla u raskošnoj crnoj haljini sirena kroja – odabrala je pripijeni model spuštenih predimenzioniranih rukava i s dugim šlepom koji ističe ženstvenu siluetu.

Nina Badrić u dugoj crnoj haljini sirena kroja na Zlatnom Studiju - 2 Nina Badrić nastupila je u čast Novim fosilima koji su primili nagradu za životno djelo (Foto: Vedran Peteh / Goran Mehkek/Cropix)

Riječ je o vrsti haljine koja je stvorena za glamurozni crveni tepih, a kakve obično nose slavne holivudske dive.

Ispod voluminoznog poruba Ninine haljine nazirale su se crne cipele, a cijelo izdanje zaokružila je upečatljivom ogrlicom.

Nina Badrić u dugoj crnoj haljini sirena kroja na Zlatnom Studiju - 4 Haljina sirena kroja koja voli figuru u obliku pješčanog sata (Foto: Vedran Peteh / Goran Mehkek/Cropix)

Izdanje Danke Derifaj sa Zlatnog Studija svidjelo bi se i Sharon Stone Danka Derifaj na Zlatnom Studiju u bluzi i suknji brenda Delight - 2 Danka Derifaj na Zlatnom Studiju u bluzi i suknji brenda Delight - 3 +3 Danka Derifaj na Zlatnom Studiju u bluzi i suknji brenda Delight - 4

Opet nepogrešiva: Izdanju Marije Miholjek na Zlatnom Studiju nemoguće je pronaći manu Marija Miholjek u trorednom odijelu Delight na Zlatnom Studiju 2025. - 2 Marija Miholjek u trorednom odijelu Delight na Zlatnom Studiju 2025. - 3 +4 Marija Miholjek u trorednom odijelu Delight na Zlatnom Studiju 2025. - 4

Pročitaj još
Pročitaj još