PR
PR (Foto: PR)
Moda & ljepota

Pravilo je da pravila nema

25-05-2021 Piše Sponzorirani članak
komentari

U modi već odavno nema pravila te je dozvoljeno nositi apsolutno sve, ali samo ako se u tome dobro osjećamo.

Miješanje naizgled nespojivih boja, tekstura i dizajna postalo je poželjno dok se nekada velika pažnja posvećivala spajanju boja i uzoraka. Rijetki su se usudili obući crvenu i rozu ili pak zebra uzorak s prugicama. Danas su sve kombinacije postale spojive, važno je da budete svoji u outfitu koji ste osmislili. Zahvaljujući nebrojenim portalima i influencerima koji nas savjetuju kako spojiti nespojivo, gotovo je nemoguće pogriješiti. Međutim, ako nakon svega ponuđenog još niste sigurni, tada se povedite za onim ‘manje je više’.

U trendu Ulična moda u centru Zagreba - 14 I obožavane natikače Trudnica sa zagrebačke špice: Goli trbuh i negliže-suknja za izdanje koje prkosi vrućinama Kći Ive Majoli na eventu u Splitu povodom proslave 250 godina neovisnosti SAD-a - 4 Savršena za ljeto Mia Marić: Kći Ive Majoli u bijeloj haljinici koja je oličenje mladenačke elegancije Elegantno izdanje sa zagrebačke špice PREDIVNA! Ovo je jedna od najljepših haljina sa zagrebačke špice, dama koja je nosi izgleda kao iz bajke

Jednako tako, moderno je spajati komade koji se prije nisu nosili zajedno. Kako je danas udobnost na prvom mjestu, jedna od omiljenih kombinacija jesu haljina i tenisice ili tajice i štikle. U prošlosti nezamislive kombinacije, danas su postale modni imperativ. Osim što odlično izgledaju, istovremeno nam pružaju dozu ležernosti, a ima li išta bolje nego osjećati se dobro u svojoj koži.

Proljeće je u zraku, stoga birajte što god vam se svidi - prugice, cvjetiće, životinjske uzorke, čipku, pastelne tonove, jarke boje, školjke, pletivo, mogućnosti imate bezbroj. Pustite mašti na volju i upustite se u avanturistički shopping.

Predlažemo neke od naših favorita iz široke ponude brendova Replay, ALDO, Yamamay, Zlatarna Dodić, De Rigo (Police, Fila, Furla, Carolina Herrera), Guess, Liu Jo, Designer Outlet Croatia (Patrizia Pepe, Ted Baker, Hugo Boss, Armani Exchange, Desigual, Europa 92, Pepe Jeans, Five Star Fashion: Polo Ralph Lauren, Good Bags: Pierre Cardin, Mass: Tommy Hilfiger, Optotim: Max Mara, XYZ: Tosca Blu).

PR PR (Foto: PR)