Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Ljubav & sex

Tako romantično! Par koji je razmijenio prvi poljubac na Pelješkom mostu

26-07-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Svečanost povodom otvaranja Pelješkog mosta započela je točno u osam sati izvođenjem budnice, a od deset sati monumentalnom građevinom mogu prošetati i građani. Među brojnim znatiželjnicima koji su željeli prošetati mostom našao se i zaljubljeni par čija je fotografija obilježila dan.

Pelješki most bit će svečano otvoren u večernjim satima, no cijeli dan traju događanja kojima se obilježava ovaj povijesni dan. Mnogi su željeli prisustvovati tom velikom trenutku, a neki su smislili i simpatične načine kako ga obilježiti i zauvijek pamtiti.

U trendu Dama iz Zagreba u efektnim trapericama s cut out detaljima NETIPIČAN MODEL U izdanju sa zagrebačke špice uočili smo toliko lijepe traperice, baš su posebne Leptir bob bit će frizura ljeta 2026 veliki povratak Baj-baj strukturirane frizure, ovog ljeta vraća se jedna jako opuštena verzija boba Shakira LOŠA ODLUKA? "Vikala sam na frizerku": Slavne dame prisjetile su se svojih najgorih frizura

Jedan zaljubljeni par šetajući mostom odlučio je na poseban način obilježiti taj trenutak, zastali su i poljubili se. Njihov poljubac zabilježio je fotograf, a kako se piše, to je prvi poljubac koji je pao na Pelješkom mostu - baš romantično!

Plaža Vučine na Pelješcu 15 najljepših fotografija plaža na Pelješcu naših čitateljica

Kako ljepše obilježiti otvaranje mosta koji će povezivati jug Hrvatske s ostatkom Lijepe Naše nego - ljubavlju.