Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Michelle Obama otkrila tajnu dobrog braka

16-02-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Prva dama Amerike Michelle Obama kaže da se ona i njen muž Barack puno smiju te tako doprinose kvaliteti njihovog braka koji traje već 19 godina

Prva dama Amerike kaže da se ona i njen muž Barack puno smiju te tako doprinose kvalitetu njihovog braka koji traje već 19 godina.

U trendu Halle Berry uvijek privlači pažnju svojim modnim izborima Proljetni hit Vraćaju se u modu omiljene natikače medicinskih sestara, nosi ih i Halle Berry Biramo najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost GLASAJTE U ANKETI Biramo najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost, izdvojili smo 10 divnih opcija Beba OMILJENO IME 3532 čitateljice odabrale najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost

'Mislim da je ključni sastojak svake veze puno smijeha. U našoj kući jedni druge ne shvaćamo previše ozbiljno, a smijeh je najbolja forma zajedništva braku.

Još nalazimo načine da se zajedno zabavimo, a puno toga je samo naše i intimno.

Ali, zasmijavamo jedno drugo i to je dobro' otkrila je u TV showu 'Live! With Regis and Kelly'.

Dodala je kako je predsjednik SAD-a vrlo romantičan.

>> Koji su presudni faktori sreće?

>> Michelle Obama u H&M haljini od 200 kuna

'On se sjeti svakog datuma poput rođendana ili obljetnica.

Premda sam znala pomisliti da je zaboravio na neke događaje, uvijek bi ne kraju iznenadio i pokazao da su moje sumnje bilo neutemeljene' dodala je američka prva dama.