Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Pippa odjećom vješto sakrila stražnjicu

27-08-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Guza za kojom je poludio svijet je ona Pippe Middleton. Nakon što je u bijeloj haljini Alexandera McQueenu u travnju dopratila sestru Kate na kraljevsko vjenčanje postala je najfotografiranija žena u Velikoj Britaniji, a odjeća koju nosi preko noći nestaje s polica. Posebno mjesto u medijima ima njezina stražnjica zbog koje se Pippa po nekim listama nalazi i u top 3 najljepših žena na svijetu uz Jennifer Lopez i Kelly Brook

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima

Ipak, mlada Londončaka stražnjicu vješto skriva u pomno odabranoj odjeći u kojoj svakodnevno odlazi na posao. Kišni dani koji su u Londonu rashladili kraj ljeta natjerali su Pippu da uz kišobran na posao odjene i baloner koji će ju zaštiti od kapljica.

>> Pippa Middleton: Miss kišnog Londona

>> Pippa Middleton: Najljepše noge Londona

Uvijek jednostavno odjevena Pippa na posao najradije nosi haljine jednostavnog kroja i balonere ili kaputiće koji otkrivaju koljena, no zbog A kroja vješto skrivaju stražnjicu koja je ovu mladu damu u kratkom roku dovela na sam vrh lista najljepših žena svijeta.

Pročitaj još
Pročitaj još