Jedan od njih je bivši hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar.
Miljenik žena i dobri zagrebački dečko rođen je 13. kolovoza 1984., a na njegov rođendan prisjetili smo se fotografija koje dokazuju da je jedan od onih muškaraca koji stare poput dobrog vina.
Bilo da se radi o izboru najzgodnijeg hrvatskog nogometaša svih vremena, ili o izboru najzgodnijeg Hrvata općenito, Niko je u većini slučajeva uvjerljivi pobjednik, ili barem pri samome vrhu.

Možda je to zbog osmijeha pokraj kojeg se često koristio epitet neodoljivi, zbog lijepih očiju ili suptilnog šarma, a možda i zbog činjenice da Niko u sebi sadrži onu mističnost koja je baš uvijek privlačna.

A tu mističnost je zadržao i danas, jer se gotovo pa sasvim povukao iz javnosti. Iskrena skromnost i život daleko od svjetala reflektora, i dandanas su održali reputaciju dobrog dečka kojemu popularnost nikad nije bila prioritet.

Toliko je tajnovit da su sve do danas poznate samo dvije njegove ljubavne veze.
Prva je bila sa Simonom Fistrić, njegovo prvom ljubavi i prvom suprugom s kojom je dobio kćer Loree.
Nakon Simone, Niko je ljubav pronašao sa Zrinkom Cvitešić s kojom i danas živi daleko od očiju javnosti.


Miljenici žena u elegantnom izdanju: Ćorluka i Kranjčar izgledaju tako dobro u odijelu


Kao da nije dovoljno vruće! Prezgodni Niko Kranjčar užario zagrebačku špicu


Uvjerljiva pobjeda: Izabrale ste najzgodnijeg pjevača iz generacije naših mama i baka


