Sandra Bagarić sa suprugom Darkom Domitrovićem na premijeri filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti
Sandra Bagarić sa suprugom Darkom Domitrovićem na premijeri filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti (Foto: Darko Tomas/Cropix)
Moda & ljepota

Sandra Bagarić: Najbolji dokaz da kombinacija u samo jednoj boji može izgledati fantastično

28-10-2025 Piše Zadovoljna.hr
komentari

U Muzeju suvremene umjetnosti u Zagrebu održana je premijera kratkog igranog filma "Samoća – Lonely", autora Bobbyja Boška Grubića, uz ekskluzivnu najavu njegovog dugometražnog filma "Urotnici", koji dolazi u sklopu Festivala europskog filma.

Događanje je okupilo brojne poznate osobe iz svijeta filma, kazališta i glazbe, a među uzvanicima istaknula se i Sandra Bagarić, koja je stigla u pratnji supruga Darka Domitrovića.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Parfemi ISPLATIVA KUPOVINA Ovih 12 parfema na koži se osjete 8, 10 pa i 12 sati. I uvijek su nam na listi želja Dama iz Zagreba s torbom Mini Hector koju potpisuje Thom Browne Ne, oči vas ne varaju Torbi koju smo ugledali u centru Zagreba jedni se dive, a drugi čude – baš je fascinantna

Za ovu prigodu poznata sopranistica odlučila se za efektan monokromatski look u jednoj od najsnažnijih boja – crvenoj. Kombinacija u potpunosti odiše samopouzdanjem, energijom i elegancijom, što su obilježja koja savršeno pristaju njezinoj pojavi.

Sandra Bagarić na premijeri kratkog igranog filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti - 2 Sandra Bagarić, Darko Domitrović i Bobby Boško Grubić na premijeri kratkog igranog filma 'Samoća - Lonely' (Foto: Josip Regovic/Pixsell)

Sandra je nosila dugi crveni kaput ravnog kroja s pojasom koji naglašava siluetu, ispod kojeg se nazirao tamno crveni komplet s hlačama jednostavnih linija.

Galerija Sandra Bagarić na premijeri kratkog igranog filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti - 4 Sandra Bagarić na premijeri kratkog igranog filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti - 1 +2 Sandra Bagarić sa suprugom Darkom Domitrovićem

Uz to je uskladila crvene štikle špicastog vrha i elegantnu torbicu u istoj nijansi, čime je postigla savršenu tonalnu harmoniju – pravi primjer monokromatske elegancije koja ne prolazi nezapaženo.

Sandra Bagarić na premijeri kratkog igranog filma 'Samoća - Lonely' u Muzeju suvremene umjetnosti - 5 Sandra Bagarić sa suprugom Darkom Domitrovićem (Foto: Darko Tomas/Cropix)

Sandra Bagarić: Glamurozna haljina s opasnim prorezom kakva se rijetko viđa na zagrebačkoj špici Sandra Bagarić na zagrebačkoj špici - 5 Sandra Bagarić na zagrebačkoj špici - 1 +2 Sandra Bagarić na zagrebačkoj špici - 2

Sandra Bagarić: Kad već početkom veljače kažeš zimi zbogom i na špicu dođeš u balerinkama Sandra Bagarić na zagrebačkoj špici Sandra Bagarić na zagrebačkoj špici - 1 +5 Sandra Bagarić nosi balerinke modne kuće Dior

Pročitaj još
Pročitaj još