Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Sanja Vejnović: Kratke hlače za elegantnu 53-godišnjakinju

26-10-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Hrvatska glumica poznata je po svom decentnom i elegantnom stilu. Čak i kada odijeva kratke modne komade Sanja Vejnović čini to na odmjeren način. Tako je bilo i na premijeri nove kazališne predstave 'Miris lovine' u produkciji kazlišta Moruzgva


Sanja Vejnović
došla je podržati svoje kolegice na premijeri nove predstave 'Miris lovine' u režiji Franke Perković i produkciji kazališta Moruzgva koja se bavi ženskim likovima i položajem žena u društvu.

Lijepa glumica stara 53 godine plijenila je pozornost u zagrebačkoj Vidri u jednostavnom i decentnom modnom izdanju dokazujući još jednom da su godine samo broj.

Kratke hlače šireg kroja odjenula je na tamne najlonke i čizme visokih sara, a cijelu kombinaciju podignula majicom v kroja u bijeloj boji koja je naglasila njenu porculansku put.

U trendu Dama iz Zagreba u efektnim trapericama s cut out detaljima NETIPIČAN MODEL U izdanju sa zagrebačke špice uočili smo toliko lijepe traperice, baš su posebne Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Leptir bob bit će frizura ljeta 2026 veliki povratak Baj-baj strukturirane frizure, ovog ljeta vraća se jedna jako opuštena verzija boba

U našoj fotogaleriji pogledajte i druge slavne dame na premijeri ove kazališne predstave.