Severina je objavila nove fotografije na Instagramu i poželjela sretan Uskrs
Severina je objavila nove fotografije na Instagramu i poželjela sretan Uskrs (Foto: Instagram@severina)
Moda & ljepota

Severina: Ovo je možda pidžama, ali hlače su toliko dobre da bismo ih nosile i na posao

06-04-2026 Piše K. B.
komentari

Severina je poželjela sretan Uskrs svojim obožavateljima i pratiteljima na Instagramu, a uz čestitku je objavila fotografije sa svojim sinom Aleksandrom i majkom. Severini društvo pravi i njezin preslatki psić kojeg je držala u rukama.

Severinina obitelj fotografirala se ispred dvorišnog zelenila, a pjevačica je pokazala i djelić ugođaja s uskršnjeg doručka.

U trendu Beba OMILJENO IME 3532 čitateljice odabrale najljepše ime za djevojčice koje simbolizira sreću i radost Čestitke za Uskrs - 1 Sretan i blagoslovljen 20 najljepših čestitki za Uskrs kojima ćete razveseliti najmilije Vrt RADI ŠTETU TEMELJIMA Oprezno: Znate li koje drvo nikako ne smijete posaditi blizu kuće?

Na blagdansko jutro nosila je i glamuroznu pidžamu s potpisom brenda La DoubleJ, izrađenu od svile egzotičnog floralnog i životinjskog dezena. Osnovna boja pidžame je pastelno zelena, a bogati šareni uzorak čini je savršenim odabirom za proljeće.

Gornji dio krojen je u stilu košulje s klasičnom kragnom i kopčanjem na gumbe, dok hlače širih nogavica imaju rastezljivi struk te se lako mogu nositi i po vani. Severina je kombinaciju začinila možda neočekivanim odabirom obuće uz pidžamu - mokasinama boje burgundca.

Severina nosi pidžamu brenda La DoubleJ Severina nosi pidžamu brenda La DoubleJ (Foto: Internetska stranica trgovine)

Elegantne mokasine, kultni model poznat pod nazivom horsebit, ukrašene su metalnim detaljem u obliku konjske žvale, prepoznatljivim simbolom talijanske modne kuće Gucci.

Galerija Severina Severina u pidžami brenda La DoubleJ +2 Severina nosi pidžamu brenda La DoubleJ

Severina nosi mokasine modne kuće Gucci Severina nosi mokasine modne kuće Gucci (Foto: Internetska stranica trgovine)

Severinina kombinacija savršena je za nadolazeću sezonu krštenja, pričesti i krizmi Severina Torba u obliku oraha s potpisom brenda JW Anderson +1 Torba u obliku oraha s potpisom brenda JW Anderson

Ova suknja stvara laskavu siluetu, veliki je hit proljeća, a nosi je i Severina Answear, Karl Lagerfeld suknja, 358,90 eura Mohito suknja od umjetne kože, 13,99 eura +2 Nordstrom, Kobi Halperin suknja, 354,72 eura

Severina: Spektakularna haljina i čizme do bedara za izdanje koje poručuje: "Kraljica je stigla" Severina je održala koncert u Sisku - 8 Severina je održala koncert u Sisku - 4 +7 Severina je održala koncert u Sisku - 6