Zagrebačka street stylerica pokazala je elegantno izdanje u tamno crvenoj boji
Zagrebačka street stylerica pokazala je elegantno izdanje u tamno crvenoj boji (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

U centru Zagreba pronašli smo kombinaciju u boji sezone, izgleda - fantastično!

21-11-2024 Piše K.B.
komentari

Modna jesen nezamisliva je bez bogatih tamnijih boja koje jesenske street style kombinacije čine posebno privlačnima i zanimljivima. A još kada se čitav stajling složi od jedne boje, dobijemo vizualno atraktivno monokromatsko izdanje, koje ima nekoliko prednosti.

Galerija Ulična moda u centru Zagreba - 7 Ulična moda u centru Zagreba - 12 +11 Zagrebačka street stylerica nosi torbu modne kuće Saint Laurent

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Vjenčići s malinama Odličan recept! Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti Ana Maslać Plenković i Andrej Plenković Odlične štikle! Koliko su samo lijepe! Ana Maslać Plenković u štiklama koje imaju sve

Naime, monokromatsko odijevanje istovremeno je i praktično i vizualno atraktivno, a uz to kada smo odjeveni u jednu boju od glave do pete, figura je vizualno izduženija, što je uvijek dobrodošao dojam.

Ulična moda u centru Zagreba - 3 Monokromatsko street style izdanje zagrebačke street stylerice (Foto: Josip Moler/Cropix)

U sezoni jesen/zima volimo sve nijanse tamno crvene boje, a koliko dobro ta otmjena boja izgleda kada se nosi od glave do pete, pokazala je tamnokosa mlada žena koja se prošetala središtem Zagreba. Svoj street style složila je od elegantnog kaputa s pojasom koji je nosila otpušten, a ispod kaputa mogla se vidjeti dolčevita iste nijanse tamno crvene boje.

Pogodila je i s nijansom čizama, ženstvenim visokim modelom na špic i visoku tanku potpeticu. Elegantne čizme imaju nabore te dodatno izdužuju i proljepšavaju figuru.

Zagrebačka street stylerica nosi torbu modne kuće Saint Laurent Zagrebačka street stylerica nosi torbu modne kuće Saint Laurent (Foto: clothbase.com)

Adut kombinacije svakako je i torba boje rubina s potpisom francuske modne kuće Saint Laurent, ukrašena zlatnim metalnim slovima YSL i zlatnim lancem za nošenje preko ramena ili tijela.

Lijepa street stylerica iz Zagreba uspjela je uskladiti i boju naušnica s kombinacijom, koje izgledaju baš prigodne za blagdansko i slavljeničko razdoblje pred nama.

Još modne inspiracije sa zagrebačkih ulica pronađite u fotogaleriji na početku teksta.

Ulična moda u centru Zagreba - 5 Ulična moda u centru Zagreba (Foto: Josip Moler/Cropix)

Udobnije ne može? Trend nošenja papuča u javnosti došao je i do zagrebačke špice Papuče u street style izdanjima na zagrebačkoj špici - 1 Papuče u street style izdanjima na zagrebačkoj špici - 3 +4 Papuče u street style izdanjima na zagrebačkoj špici - 4

Plavuša iz centra Zagreba: Najlonke s uzorkom adut su kombinacije u minici i visokim čizmama Ulična moda u centru Zagreba - 4 Ulična moda u centru Zagreba - 2 +4 Ulična moda u centru Zagreba - 5