Vanna u kožnatom kaputu na koncertu u Županji
Vanna u kožnatom kaputu na koncertu u Županji (Foto: Instagram@Vanna)
Moda & ljepota

Pogledajte moćno Vannino izdanje za koncert u Županji, kožnati kaput joj super stoji, a tek hlače...

13-12-2025 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Naša pjevačka diva Vanna još je jednom pokazala kako se pozornica i moda vole jednako snažno kao i glazba.

Na koncertu u Županji, održanom u sklopu blagdanske atmosfere i pred brojnom publikom, Vanna je zablistala ne samo vokalno nego i stilski.

U trendu Borna Kotromanić uvijek privlači pozornost svojim modnim odabirima Uvijek privlači pozornost Za nošenje ovih hlačica treba imati hrabrosti, Borna Kotromanić kombinira ih s poslovnom košuljom Vrt RADI ŠTETU TEMELJIMA Oprezno: Znate li koje drvo nikako ne smijete posaditi blizu kuće? Duža imena jednako su lijepa kao kratka ZA 2025. GODINU Na popisu najčešćih imena u Hrvatskoj nalazi se samo pet dužih. Izdvojile smo ih, stvarno su lijepa

Za ovu posebnu priliku odabrala je dugi crni kožnati kaput, komad koji već sezonama nosi status bezvremenskog klasika. Koža na pozornici uvijek ima snažan vizualni efekt, a u Vanninoj interpretaciji djeluje moćno i elegantno.

Vanna u kožnatom kaputu na koncertu u Županji Vanna u kožnatom kaputu na koncertu u Županji (Foto: Instagram@Vanna)

No pravi modni twist dolazi u obliku hlača s leopard uzorkom. Animal print, koji se vješto vraća u trendove, ovdje je iskorišten odmjereno i s puno stila, a u kombinaciji s crnom kožom stvara savršen balans.

Vanna je još jednom dokazala da stil ima veze i s karakterom, a njezin odabir jasno poručuje: elegancija i odvažnost mogu ići ruku pod ruku.

Ovim modnim izdanjem Vanna je u Županji potvrdila status prave domaće dive – one koja jednako suvereno vlada pozornicom, mikrofonima i modnim pravilima, ali ih se, kada treba, ne boji ni prekršiti. I upravo zato je uvijek rado viđena inspiracija, kako na sceni, tako i izvan nje.

Vanna u "mokrim" tajicama uz koje omiljene jesenske čizme pristaju nepogrešivo Ivana Vrdoljak Vanna Ivana Vrdoljak Vanna +1 Ivana Vrdoljak Vanna Složio Marko Grubnić: Tri kombinacije s fantastičnim sakoom, jedna je baš udobna i jako nosiva Kombinacije sa sakoom životinjskog uzorka - 7 Sako i mala crna haljina +6 Sako i mala crna haljina