Victoria Beckham
Victoria Beckham (Foto: Profimedia)
Moda & ljepota

Pogledajte donji dio haljine Victorije Beckham, vrlo je jednostavan, ali svejedno oduzima dah

05-03-2025 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Modne ikone, Victoria i David Beckham, stigle su u Pariz na tamošnji Tjedan mode, a fotografi su ih snimili dok su napuštale svoj hotel.

Galerija Victoria Beckham Victoria Beckham u dugoj crnoj haljini +2 David i Victoria Beckham

U trendu Kolači u staklenci Suhi, sitni, prefini Planirate peći kolače za vikend? Ovi kolači mogu stajati sve do Božića, imamo 20 recepata Zagrebački street style u minici i efektnim čizmama - 5 Žena sa stilom Crnka iz Zagreba u potpuno crnoj kombinaciji koja je tip-top, no čizme su glavni adut Aishwarya Rai NAJBOLJA OD NAJBOLJIH Više od 4800 čitateljica odabralo je najljepšu misicu svih vremena, čarobna je

Besprijekorno odjeveni par nije mogao proći neprimijećeno. Bivši nogometaš nosio je crni smoking u kombinaciji s bijelom košuljom i leptir-mašnom, a oko vrata je prebacio dugi šal.

Njegova supruga, modna dizajnerica Victoria Beckham, oduzimala je dah u kreaciji koja je tko zna koji put potvrdila da su jednostavne stvari često najbolje.

Za gala večeru u muzeju Louvre, kojom je obilježen službeni početak Tjedna mode u Parizu, dizajnerica je odjenula dugu crnu haljinu iz vlastite kolekcije.

David i Victoria Beckham David i Victoria Beckham (Foto: Profimedia)

Haljina dugih rukava koja u gornjem dijelu prati liniju tijela isticala je vitku građu dizajnerice koja će svoju novu kolekciju predstaviti u petak.

Haljina napravljena od sjajne viskoze ima nabrani detalj na bokovima, a njezin donji dio idealan je primjer jednostavnosti koja oduzima dah.

Victoria Beckham u dugoj crnoj haljini Victoria Beckham u dugoj crnoj haljini (Foto: Profimedia)

Lepršavi donji dio kreacije širi se prema dnu i završava šlepom zbog čega je dizajnerica, dok je hodala, haljinu pridržavala rukama.

Uz haljinu je odjenula crne salonke, a kosu je oblikovala u elegantnu punđu. Decentan je bio i njezin nakit.

Victoria Beckham u prekrasnoj bijeloj haljini koja može biti i vjenčanica David i Victoria Beckham David i Victoria Beckham +2 Bračni par Beckham bio je na večeri u Highgrove Houseu

Dok svi nose bordo, Victoria Beckham rastura u bojama koje razvedre i najtmurniji dan Victoria Beckham Victoria Beckham u baš dobroj kombinaciji boja +2 Cipele Victorije Beckham mamac su za poglede