Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Djevojke Tjedna: Bikini ljepotice iz Zadra kao s Miami plaže

28-07-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Kupanje, sunčanje, moda i dobra zabava savršen je spoj tijekom ljetnih mjeseci. Najbolji primjer su brojni turisti i domaći gosti koji su okupirali jadransku obalu. No apsolutno ničeg od navedenog nije manjkalo niti u Zadru gdje smo nastavili našu ljetnu modnu patrolu i pronašli najljepše djevojke tjedna

U Zadru ovih dana ne manjka dobrog raspoloženja za što je , osim savršenog vremena i mirnog i toplog mora, zaslužna i milenijska fotografija.

U trendu Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Svevremenski model Ovaj kupaći kostim svima dobro stoji, a nosi ga i Bojana Gregorić Vejzović Breskva Nije dobra za sve Jedete li breskve s korom? Evo tko bi ih uvijek trebao guliti, čak i domaće

>> Djevojka dana: Pozerica iz Osijeka u neonskom bikiniju

Millennium Jump i ove godine održan je na zadarskoj rivi gdje se okupilo nekoliko tisuća gledatelja i sudionika iz svih krajeva svijeta.

>> Miss slavonske plaže: Preplanula Brođanka u bijelom bikiniju

No osim skakača pažnju su plijenili i oni koji su odlučili uživati u suncu. Riječ je o ljepoticama koje su zbog lijepog izgleda, preplanulog tena te zanimljivih bikini kombinacijama zaslužile titulu djevojaka tjedna.