Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Mila Elegović: 'Koka' koja se godinama smije u lice

29-06-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Na modnoj reviji Fashion.hr Cruise Collection-a posjetiteljice su osim u aktualnim ljetnim trendovima mogle uživati i uz glazbeni repertoar. Jedna od glazbenica koja je nastupila u prekrasnom okruženju ispred zagrebačkog Umjetničkog paviljona bila je i Mila Elegović

Glumica je tom prilikom predstavila pjesme s albuma 'Kradljivica srca' među kojima je bila i već poznata i simpatična 'Koka'.

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

A da je on 'koka' koja izgleda čak 10 godina mlađe potvrđuje i ova fotografija 44 godina stare glumice u odličnoj kombinaciji crnog topa, skinny traperica, štikli i trendy narukvica.