Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

'Pa to je fantastično!' stiže i na filmsko platno

26-08-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Dvije najpoznatije prijateljice iz svijeta mode s TV ekrana, Patsy i Edina, politički nekorektne i opakog jezika koji ne štedi članove kraljevske obitelji kao niti najveće zvijezde današnjice, zaživjet će i na filmskom platnu. Pa to je fantastično!

Jennifer Saunders, scenaristica humoristične TV serije 'Pa to je fantastično!' najavila je filmski nastavak serije plakatom najavljen za kraj 2015. godine.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

'Joanna Lumley tvrdila je da ću na kraju snimiti i film. Zatim se Dawn French u radijskom showu kladila da nikad neću napisati taj scenarij. Eto, sad to moram napisati jer joj u suprotnom moram platiti', rekla je u talk showu Jonathana Rossa.

Jedan od uvjeta za snimanje filma navodno je sudjelovanje svih članova dosadašnje postave, a s obzirom da su u dosadašnjih 5 sezona i dvije posebne epizode za Olimpijske igre u Londonu sudjelovali brojni poznati poput Kate Moss i Emme Bunton, nije isključeno da će u i filmu sudjelovati celebrityji iz svijeta mode i glazbe.

Pročitaj još
Pročitaj još