Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Izašla u javnost prva modna kombinacija druge sezone serije "I tek tako". Sviđa li vam se?

06-10-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Započelo je snimanje druge sezone serije "I tek tako" u New Yorku, a s njime se vraćaju se i prvi pogledi na uzbudljivu modne kombinacije triju glavnih likova – Carrie Bradshaw Preston, Mirande Hobbs i Charlotte York Goldenblatt.

U trendu Lejla Filipović TOP IZDANJE Kako nositi leopard uzorak i izgledati top? Ovako kako to radi Lejla Filipović Žena uživa u zimi Stižu promjene Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života Kuhinja iz 1950-ih Teško je povjerovati Internetom kruži video koji je iznenadio mnoge, pogledajte kako je izgledala kuhinja 1949.

Ako je suditi po prvim fotografijama sa seta, Carrie koju tumači Sarah Jessica Parker osjeća se vrlo nostalgično.

Glumica je, naime, snimljena na ulicama Velike Jabuke s kolegicom Kristin Davis u urbanoj street style kombinaciji koja je bila podcrtana kultnim modelom štikli – Diorovim Extreme gladijatoricama.

Ovaj popularni par sandala s otvorenim prstom i petom te platformom iz Diorove jesenke kolekcije iz 2008. godine glumica je nosila u nekima od najpamtljivijih scena u prvom filmu "Seks i grad", ali i u prošlogodišnjoj sezoni serije "I tek tako".

Ovoga puta sandale sa zmijskim uzorkom obula je na sive najlonke, a sparila ih sa zanimljivim predimenzioniranim kombinezonom od trapera.



Riječ je o službenom kombinezonu američkih zračnih snaga iz 60-ih godina prošlog stoljeća koje je dizajnerica Kate McGuire kupila na eBayu i preuredila za svoj samoodrživi brend Converted closet.

Izdanje je zaokružila s zanimljivom clutch 3D torbicom J. W. Andersona iz njegove kolekcije za jesen / zimu 2022. godine u obliku goluba, ali i Pradinom svilenom torbicom koju je nosila kao ukras na gležnju.

Kostimografi serije "I tek tako" Molly Rogers i Danny Santiago za Charlotte su odabrali nešto elegantnije izdanje koje priliči ovome liku.

Kristin Davis je nosila crnu pencil suknju s prozirnom bluzom opasanom kožnatim remenom i ukrašenu ružičastom mašnom uz crne salonke i Delvaux torbicu.