Iza ovog projekta stoji naša tenisačica Donna Vekić, ponosna Osječanka koja se pojavila na predstavljanju turnira. Donna redovito plijeni pažnju svojim odjevnim kombinacijama izvan terena koje su često veoma glamurozne.
Očekivano, na otvaranju turnira ipak se pojavila u znatno jednostavnijem izdanju prilagođenom sportskoj prigodi.
Uz klasične plave traperice šireg ravnog kroja odjenula je bijele majice i ležernu kratku jaknicu. I odabir obuće bio je prilagođen situaciji pa je tako Donna nosila tenisice.
Kao i mnoge Hrvatice koje su iz godine u godinu vjerne bijelim tenisicama, Donna je također nosila model u bijeloj boji. Odlučila se za model modne kuće Hermes s prepoznatljivim logom u kontrastnoj crnoj boji.
Galerija