Ugodan i plodonosan početak nove godine u predivnom Maroku, 'Kraljevini zalaska sunca', kako na arapskom glasi njegovo ime.

Tri tjedna napornog rada, ali i opuštajućih trenutaka u Marrakechu i surovoj ljepoti Atlasa. Hvala dragom prijatelju Khalilu na gostoprimstvu, napisala je Kolinda Grabar-Kitarović uz fotografije na kojima je otkrila djelić svoga putovanja u Maroko.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kolinda Grabar-Kitarović (@kolinda_gk)

Na jednoj fotografiji političarka pozira u interijeru orijentalnog stila, odjevena u prekrasnu maksi haljinu ružičaste boje s bijelim šarama. Lepršava kreacija talijanske modne kuće Valentino ima duge rukave i decentan V izrez, a dolazi s dodatkom u stilu šala.

Kolinda Grabar-Kitarović nosi maksi haljinu talijanske modne kuće Valentino Foto: Valentino

Uz dugačku haljinu širokog kroja Kolinda Grabar-Kitarović stavila je ružičasti remen s prepoznatljivim metalnim logom kuće Valentino, koji je naglasio njezin uski struk te stajling učinio još ljepšim.

Kraljevska haljina Kolinde Grabar-Kitarović koja bivšoj predsjednici tako dobro pristaje +4

Kolinda Grabar-Kitarović: Bivša hrvatska predsjednica kao studentica sa smeđim uvojcima +3