Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Moda & ljepota

Gotovo 20 pari istog brenda: Catherine Middleton vjerna talijanskim štiklama koje vizualno mijenjaju siluetu

09. svibnja 2025 Piše S.L.
Catherine Midldleton
Catherine Midldleton (Foto: Profimedia)

Catherine Middleton uvijek privlači pažnju svojim modnim odabirima. Tako je bilo i na proslavi Dana zahvalnosti povodom 80. godišnjice pobjede savezničkih snaga u Drugom svjetskom ratu, a koja je bila upriličena u Westminsterskoj opatiji u Londonu.

Galerija Catherine Middleton u haljini Alessandre Rich 2025. - 1 Catherine Middleton u haljini Alessandre Rich 2025. - 2 Catherine Middleton u haljini Alessandre Rich 2025. - 5 +3 Catherine Middleton s princom Williamom na proslavi

Princeza od Walesa za ovu je priliku odbrala elegantnu dnevnu kombinaciju – nosila je bijelu haljinu s crnim točkicama midi kroja, a koju potpisuje jedna od njezinih omiljenih dizajnerica Alessandra Rich.

Riječ je o haljini koju je princeza već nosila u javnosti, a posljednji puta na događanju Reda podvezice (Orden of the Garter) koji dodjeljuje najviše vojno i civilno odličje u Velikoj Britaniji. 

Catherine Middleton u haljini Alessandre Rich 2025. - 4 Catherine Middleton s princom Williamom na proslavi (Foto: Profimedia)

Midi model haljine s dugim rukavima na suptilan je način naglasio ženstvene adute princeze, a uz njega sjajno su se uklopile salonke u boji kože.

Catherine Middleton odabrala je kožnate štikle Gianvitta Rossija s potpeticom od 10,5 centimetara koje vizualno produžuju noge i cijelu figuru.

Gianvito Rossi, 105 mm, 690 eura Gianvito Rossi, 105 mm, 690 eura (Foto: Farfetch.com)

Ovo je definitivno jedan od omiljenih dizajnera cipela princeze – upućeni štovatelji kraljevske obitelji izbrojali su kako se u njezinom ormaru nalazi skoro 20 pari cipela toga talijanskog majstora.

Smeđe štikle sparila je s minijaturnom torbicom britanskog brenda DeMellieru istoj boji. 

Catherine Middleton u haljini Alessandre Rich 2025. - 2 Gianvito Rossi štikle i DeMellier torbica sjajno su se uklopile u kombinaciju (Foto: Profimedia)

Izdanje je zaokružila s crnim šeširom Juliette Botterill, kao i bisernim naušnicama koje je dobila na poklon od kraljevske obitelji, a koje su nekoć pripadale princezi Diani.

Catherine Middleton u istoj haljini 2023. godine Catherine Middleton u istoj haljini 2023. godine (Foto: Profimedia)

Catherine Middleton: Stare gležnjače koje traju godinama, a uz skinny traperice pristaju zakon Catherine Middleton u skinny trapericama i gležnjačama See by Chloe - 6 Catherine Middleton u skinny trapericama i gležnjačama See by Chloe - 2 Catherine Middleton u skinny trapericama i gležnjačama See by Chloe - 3 +8 Catherine Middleton u skinny trapericama i gležnjačama See by Chloe - 7

Stilska posudba ili slučajnost? Catherine Middleton u izdanjima koja smo već vidjeli Catherine Middleton nosila je istu haljinu kao i Paris Hilton Paris Hilton u haljini Self-Portraita na gali 2016. tjedan dana prije nego što ju je nosila Catherine Middleton za premijeru filma u Londonu Krunska princeza Mary nosila je Beulah haljinu 2019., a Catherine Middleton 2020. +3 Abigail Spencer u haljini Alessandre Rich na vjenčanju Megan Markle 2018., a Catherine Middleton u istoj haljini 2019.

 

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close