Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Zdravlje & prehrana

Dečko joj dao ultimatum: Ili pušenje ili ja

15-02-2009 Piše B.G.
komentari

Manekenka Agyness Deyn koji mnogi proglašavaju ikonom stila, poznata je po svom profesionalizmu, ali i poroku od kojeg najčešće boluju manekenke - pušenja. Nakon ultimatuma njezinog dečka, Agyness se podvrgnula hipnozi kako bi ostavila cigarete

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model Ana Maslać Plenković i Andrej Plenković Odlične štikle! Koliko su samo lijepe! Ana Maslać Plenković u štiklama koje imaju sve

Jedan odlučni dečko, vjenčanje i kritike bili su dovoljni da Agyness Deyn pokuša ostaviti pušenje. Manekenka se stoga upravo podvrgnula hipnozi kako bi se riješila svog najomiljenijeg poroka - cigareta.

Najveći pritisak na nju izvršio je njezin dečko Albert Hammond, iz američkog benda The Strokes koji je nedavno i zaprosio Agyness.

Iako je odgovor još nepoznat, njezini prijatelji tvrde kako je jasno da se Agyness planira smiriti kako bi se pripremila za vjenčanje i obiteljski život.

Osim toga, Agyness je prije pet mjeseci bila žestoko iskritizirana jer je na modnoj reviji u New Yorku pušila ispred znaka o zabrani pušenja.

Prvi tretmani hiponozom su gotovi,a manekenka je izjavila kako se osjeća 'kao da igra psihološke igre s nikotinom'.


Pročitaj još
Pročitaj još