Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Moda & ljepota

Uz ovakve hlače Jelene Rozge košulja bi bila samo višak

08. svibnja 2025 Piše S.L.
Jelena Rozga
Jelena Rozga (Foto: Sasa Buric/Cropix)

Jelena Rozga sinoć je održala koncert na splitskoj Rivi te na taj način sa svojim sugrađanima proslavila Dan grada i blagdan sv. Dujma.

Galerija Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 5 Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 6 Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 4 +2 Uz hlače visokog struka sjajno se uklopio prsluk, a košulja bi tu bila samo višak

Jelena Rozga popela se na splitsku pozornicu pred prepunom Rivom u elegantnom modnom izdanju s nekoliko trendovskih detalja koji su naglasili njezinu figuru na decentan način. 

Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 4 Jelena Rozga za splitsku pozornicu odabrala je bijelo odijelo (Foto: Sasa Buric/Cropix)

Nosila je, dakako, bilu boju – točnije strukirano odijelo u bijeloj boji sastavljeno od hlača visokog struka i širokih nogavica na crtu, koje su iznimno popularne u posljednje vrijeme, te kratkog sakoa koji je bio otkopčan.

Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 2 Uz hlače visokog struka sjajno se uklopio prsluk, a košulja bi tu bila samo višak (Foto: Sasa Buric/Cropix)

Uz hlače visokog struka najbolje pristaju kratki topovi i bluze. Umjesto košulje, hrvatska pjevačica ispod sakoa nosila je samo bijeli prsluk koji se sjajno uklopio u cijelu kombinaciju.

Ispod poruba predimenzioniranih hlača provirivale su srebrne sandale otvorenih prstiju i povišenih potpetica. 

Jelena Rozga na koncertu u Splitu povodom Dana grada 2025. - 3 Jelena Rozga pjevala je pred razdraganom publikom (Foto: Sasa Buric/Cropix)

Jelena Rozga to izdanje za pozornicu zaokružila je profinjenim modnim dodatkom – okruglim naušnicama zlatnog sjaja.

Štikle Jelene Rozge imaju idealnu petu, a i najjednostavnija izdanja podižu na višu razinu Jelena Rozga Jelena Rozga na najavi Melodija Jadrana Jelena Rozga i Nina Badrić +1 Pjevačica je izdanje upotpunila torbom modne kuće Chanel

Jelena Rozga: Haljina jednostavnog kroja stvorena za žene koje žele oduzimati dah na crvenom tepihu Jelena Rozga Jelena Rozga na dodjeli Večernjakove ruže Pjevačica je uz haljinu nosila sandale s tankim remenčićima +1 Jelena Rozga na dodjeli Večernjakove ruže

 

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close