Kraljica Letizia
Kraljica Letizia (Foto: Profimedia)
Moda & ljepota

Kraljica Letizia u najpopularnijoj proljetnoj haljini koja izgleda top s ravnim cipelama ili visokom petom

09-04-2025 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Španjolski kralj Felipe VI. i kraljica Letizia sudjelovali su na obilježavanju Međunarodnog dana Roma u Madridu.

Galerija Kraljica Letizia u midi haljini s cvjetnim uzorkom Kralj Felipe VI. i kraljica Letizia +2 Kraljica je izdanje upotpunila bež torbicom i salonkama

U trendu Kuhinja iz 1950-ih Teško je povjerovati Internetom kruži video koji je iznenadio mnoge, pogledajte kako je izgledala kuhinja 1949. Žena uživa u zimi Stižu promjene Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života Ljepotica iz Zagreba u tajicama s efektom kože ODMAK OD KLASIKE Na zagrebačkoj špici smo pronašli jedine tajice koje žene toleriraju kad su temperature ispod nule

Za tu prigodu kraljica je odjenula mnogim ženama omiljeni odjevni komad u proljetnim mjesecima. Nosila je midi haljinu ukrašenu cvjetnim uzorkom.

Elegantna crna haljina s bež cvjetovima u gornjem dijelu prati liniju tijela, dok se donji dio širi u suknju A-kroja. Od detalja ćemo još istaknuti balon rukave stegnute na rubovima i mašnu oko vrata, koja je detalj zahvaljujući kojem se jednostavne haljine ističu u masi.

Kraljica Letizia u midi haljini s cvjetnim uzorkom Kraljica Letizia u midi haljini s cvjetnim uzorkom (Foto: Profimedia)

Haljine poput te idealan su odabir za topliji dio godine jer ih je lako kombinirati, a izgledaju jednako odlično u kombinaciji s ravnim cipelama ili visokom petom. Kraljica Letizia haljinu je uparila s kožnim bež salonkama koje imaju nekoliko centimetara visoku petu.

Kraljica je izdanje upotpunila bež torbicom i salonkama Kraljica je izdanje upotpunila bež torbicom i salonkama (Foto: Profimedia)

Izdanje je upotpunila bež torbicom modne kuće Magrit te naušnicama s cvjetovima koje su istovremeno jednostavne i efektne.

Kraljica Letizia u suknji koja osvaja bojom, krojem, detaljima... ma, svime Kraljica Letizia Kraljica Letizia u plisiranoj suknji +2 Kraljica Letizia u plisiranoj suknji

Kombinezon kraljice Letizije jako se sviđa ljudima, ali s cipelama je, kažu, promašila Kraljica Letizia Kraljica Letizia u dvobojnom kombinezonu +5 Španjolski kraljevski par posjetio je Caravaca de la Cruz