Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Lejla Filipović: Haljina od "ruža" u kojoj bi se svaka žena osjećala kao kraljica

28-01-2020 Piše Zadovoljna.hr
komentari

U Beogradu se održala 2. dodjela nagrada Music Awards Ceremony 2020, na kojoj se okupilo mnogo regionalnih zvijezda.

Brojne poznate dame prošetale su crnim tepihom u beogradskoj Štark Areni u zanimljivim odjevnim kombinacijama, a među njima je bila i Lejla Filipović.

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Lijepa Lejla na dodjelu je stigla u pratnji supruga Tarika, a nosila je haljinu dizajnerice Matije Vuice.

Na dodjeli nagrada MAC pet je prekrasnih diva nosilo moje haljine. Jedna od njih, uistinu predivna Lejla Filipović u haljini od svilenih ruža, napisala je na Matija na službenom profilu svog brenda na Instagramu.

Spektakularna haljina u sivoj boji ukrašena je efektnim i blještavim aplikacijama, a Lejla je u njoj izgledala kao prava kraljica.

Matijine haljine za MAC 2020 odabrale su i Indira Levak, Dunja Jovanić, Hana Mašić i Ashley Colburn.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dunja Jovanic (@imfashionbabe) on

 

Pročitaj još
Pročitaj još