Uz suknju na pruge bit će dovoljna i obična jednobojna majica, top ili košuljica da modna kombinacija izgleda super i zanimljivo
Uz suknju na pruge bit će dovoljna i obična jednobojna majica, top ili košuljica da modna kombinacija izgleda super i zanimljivo (Foto: Shutterstock)
Moda & ljepota

15 suknji s uzorkom koji se savršeno uklapa u ljetne odjevne kombinacije

30-06-2024 Piše K.B.
komentari

U ženskim ljetnim garderobama uvijek su dobrodošle udobne, lagane suknje koje su izvrstan odabir i za najveće vrućine. Jako lijepo se slažu s majicama na naramenice, kraćim topovima, prozračnim košuljama, kao i uz sve vrste ljetne obuće.

Galerija Žena u prugastoj suknji H&M suknja, 49,99 eura +13 C&A suknja, 17,99 eura

U trendu Ksenija Pajić u trapericama i bundi na špici 2025. - 3 Ležerna i dotjerana Ove traperice savršen su izbor za šetnju gradom, a Ksenija Pajić nosi ih uz kratku bundu Davorka Dalić na koncrtu u Beču posvećenom međimurskoj popevki - 3 Plijenila je poglede Nenametljiva elegancija Davorke Dalić idealan je izbor za koncert u legendarnoj bečkoj dvorani Erika zanimljivo i korisno “Načinjena je nepravda prema prirodi“: Evo zašto bismo uvijek trebali birati erike, a ne ovakav vrijesak

Pruge kao najljetniji uzorak može se naći na haljinama, hlačama, košuljama, majicama, a mi smo se u ovoj modnoj priči posvetili prugastim suknjama. Uz suknju na pruge bit će dovoljna i obična jednobojna majica, top ili košuljica da modna kombinacija izgleda super i zanimljivo.

Mohito suknja, 19,99 eura Mohito suknja, 19,99 eura (Foto: Internetska stranica trgovine)

Za dame koje se vole poigrati modom u obzir dolazi i kombinacija prugaste suknje i prugastog gornjeg dijela, treba samo paziti da pruge na jednom komadu ne odskaču previše bojom ili stilom od pruga na drugom odjevnom komadu.

Sinsay suknja, 12,99 eura Sinsay suknja, 12,99 eura (Foto: Internetska stranica trgovine)

Bez obzira volite li više maksi, midi ili mini suknje, lepršavijeg ili užeg kroja, među 15 modela prugastih suknji iz trgovina vjerujemo da ćete pronaći vašu novu omiljenu ljetnu suknju. Uzorak i boje su tu pa neka ljetne modne igre počnu!

Lipsy suknja (Next), 49,62 eura Lipsy suknja (Next), 49,62 eura (Foto: Internetska stranica trgovine)

15 modela najpopularnijih ljetnih natikača za plažu koje možete nositi i za večernji izlazak Japanke su Hrvaticama omiljen izbor za plažu Deichmann japanke, 19,99 eura +13 Bershka japanke, 19,99 eura

Traženi modeli: 10 kupaćih kostima s gaćicama visoka struka Sinsay, 12,99 EUR Mohito, gornji dio 14,99 EUR, donji dio 12,99 EUR +8 C&A, gornji dio 15,99 EUR, donji dio 12,99 EUR

Pročitaj još
Pročitaj još