Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Jedva čekamo! Snima se nastavak filma "Prljavi ples" s Jennifer Grey

07-08-2020 Piše Zadovoljna/Hina
komentari

Jennifer Grey, partnerica Patricka Swayzeja u romantičnoj drami "Prljavi ples" pojavit će se u nastavku tog klasika iz 1987., objavio je u petak filmski studio.

Jennifer Grey bit će i izvršna producentica filma koji će režirati Jonathan Levine, rekao je Jon Feltheimer, izvršni direktor Lions Gate Entertainment Corp.

U trendu Kolač s borovnicama PREFINO! Ne treba vam pećnica za ovaj kremasti kolač s borovnicama, bolji je od cheesecakea Naočiti mladi gospodin iz Zagreba u efektnoj košulji EFEKTNA PROMJENA Špicom je šetao i markantan mladi gospodin, udario je kontru muškoj ljetnoj modi Nikola Vlašić zabio je gol za pobjedu protiv Gane KRATKO I LIJEPO Sin Nikole Vlašića nosi kratko i moćno ime koje obožavaju roditelji diljem svijeta

Bit će to romantični nostalgični film kakav su obožavatelji čekali, dodao je. Kompanija nije objavila pojedinosti, uključujući ni to kada će biti premijera.

Scena iz kultnog filma \'Prljavi ples\' "Prljavi ples": Istina o kultnoj baladi iz filma koju nismo očekivali

Grey u originalu glumi Frances "Baby" Houseman, tinejdžericu opčinjenu instruktorom plesa na odmoru u ljetovalištu u državi New York 60-ih godina.

Swayze je 2009. umro od raka u 57. godini.

Scena iz kultnog filma \'Prljavi ples\' "Prljavi ples": Greška u filmu koja je vruće hlačice Jennifer Grey stavila u centar pažnje

Slika nije dostupna Jennifer vs. Jennifer: Kako danas izgledaju kraljice plesnih filmova iz 80-ih?

"Prljavi ples" bio je hit na kinoblagajnama i nagrađen je Oskarom za najbolju originalnu pjesmu "I've Had The Time of My Life". (Hina)