Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

"Rijetko kad ostanem bez riječi": Let 3 i "Mama ŠČ!" oduševili i J.K. Rowling

13-05-2023 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Nastup riječke grupe Let 3 s pjesmom "Mama ŠČ!" u finalu 67. Eurosonga oduševio je i britansku spisateljicu J.K. Rowling, autoricu knjiga o Harryju Potteru.

I'm rarely lost for words (Rijetko kad ostanem bez riječi), kratko je napisala je J.K. Rowling na Twitteru te tagirala Hrvatsku i Eurovision2023. Čini se da je i slavna autorica knjiga o Harryju Potteru postala fan riječkih rokera koji su svojom pjesmom "Mama ŠČ!" zaludjeli Europu.

U trendu Lagani kolač od jagoda Kolač mjeseca Pozdravljamo travanj uz ove recepte: Ovo su najtraženiji kolači mjeseca Mirna Mihelčić i Lovro Kondža INSPIRATIVAN POPIS Hit-imena iz serije "Kumovi": Među njima je i jedno koje roditelji obožavaju Viktorija Rađa Tako jednostavno! Viktorija Rađa: Udobne tenisice idealne za duge šetnje, obične traperice dovoljne su im za top dojam

Predstavnici Hrvatske, grupa Let 3 na Eurosongu je osvojila 13. mjesto, što je zlatna sredina jer je u finalu nastupilo 26 izvođača. Pjesma "Mama ŠČ!" dobila je veliki broj glasova publike što je Letovcima omogućilo takav plasman.