Meghan Markle
Meghan Markle (Foto: Getty Images)
Moda & ljepota

Meghan Markle: Šest sjajnih izdanja s kraljevske turneje, ali - koje je najbolje?

02-11-2018 Piše Ma.B.
komentari

Meghan Markle završila je 16 dana dugu kraljevsku turneju tijekom koje su ona i princ Harry obišli Australiju, Fidži, Tongu i Novi Zeland.

Galerija Meghan Markle u kraljevski plavoj majici i plisiranoj suknji (Foto: Getty Image) Meghan Markle u ASOS haljini od 295 kuna (Foto: Getty Images) +3 Meghan Markle u zelenoj haljini i vrtoglavim salonkama (Foto: Getty Images)

Na početku turneje odjeknula je vijest o vojvotkinjinoj trudnoći i prinovi koja stiže iduće godine, a kao i uvijek, osim njezina trbuščića, žene diljem svijeta pomno su pratile njezine modne kombinacije.

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela

Tijekom turneje Meghan se pojavila u 30-ak modnih kombinacija. Bilo je tu komada s Asosa od "samo" 295 kuna, ali i dizajnerskih haljina.

Neke komade vojvotkinja je pokazala prvi put, neki su već viđeni, ali za što god da se odlučila o tome se pisalo.

I mi smo izdvojili nekoliko njezinih izdanja proteklih tjedana, a ono što nas zanima je - koja kombinacija s turneje vam je bila najbolja.

U galeriji pogledajte kombinacije kojima je privlačila pozornost i u našoj anketi glasajte za vama najbolju.

Koje izdanje Meghan Markle vam je najbolje:

glasova: