Meghan Markle plijenila je pažnju na premijeri filma Kralj lavova
Meghan Markle plijenila je pažnju na premijeri filma Kralj lavova (Foto: Getty Images)
Moda & ljepota

Meghan Markle: Nepogrešiva haljina koja izvrsno stoji ženama XS i XL veličine

15-07-2019 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Meghan Markle u društvu supruga otišla je na europsku premijeru filma “Kralj lavova”, koja je bila upriličena u Londonu. Privlačila je poglede u jednostavnoj, ali svevremenskoj kombinaciji.

Galerija Meghan Markle plijenila je pažnju na premijeri filma Kralj lavova Meghan Markle - 5 +5 Meghan Markle - 2

U trendu Ceropegia woodii Dašak prirode Ovo je sedam najljepših visećih biljaka po našem izboru, jednostavne su za održavanje Rajčice odlični susjedi Rajčica bolje uspijeva ako pored nje posadite ovaj cvijet, plodovi će biti zdraviji i sočniji Ingrid Antičević-Marinović NEZABORAVNA IZDANJA Ingrid Antičević-Marinović ostala je najveća modna ikona hrvatske sabornice

Za tu priliku odabrala je elegantno izdanje sastavljeno od male crne haljine s potpisom Jasona Wua. Riječ je o šik haljini s gornjim prozirnim dijelom A-kroja koja vizualno stanjuje struk, a izvrsno pristaje damama XS i XL veličine.

Haljina Jasona Wua Haljina Jasona Wua prodaje se po cijeni od oko 28.000 kuna (Foto: Internetske stranice proizvođača)

Vojvotkinja od Sussexa malu crnu haljinu sparila je s Aquazzurinim štiklama modela "Portrait of a Lady" otvorenih peta te ukrašenih kristalima, crnom Guccijevom torbicom te decentim naušnicama grčkog dizajnera Nikosa Koulisa.

Meghan Markle - 5 Vojvotkinja od Sussexa plijenila je pažnju u maloj crnoj haljini (Foto: Getty Images)

Na premijeri filma "Kralj lavova" Meghan Markle družila se s Beyonce, koja je posudila glas Nali.

Pogledajte i:

Od 39 do 99 kuna: 10 malih crnih haljina na sezonskom sniženju za sve prilike Mango Topshop +9 Dorothy Perkins