Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji
Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji (Foto: Getty Images)
Moda & ljepota

Penelope Cruz: "Labuđa" haljina koja se češće viđa na vjenčanjima nego na crvenom tepihu

02-09-2019 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Penelope Cruz plijenila je poglede na crvenom tepihu u Veneciji uoči premijere svoga novog filma – trilera Wasp Network scenarista i redatelja Oliviera Assayasa.

Galerija Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji - 2 +1 Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji - 1

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Za tu svečanu prigodu odabrala je raskošnu kreaciju iz jesenske couture kolekcije britanskog brenda Ralph & Russo.

Penelope Cruz na dodjeli nagrada Goya - 5 Penélope Cruz: "Zahtjevna" haljina u kojoj je hodanje pravi izazov

Riječ je o bijeloj haljini s naglašenom suknjom od tila koja je nalikovala na vjenčanicu te koju bi mnoge žene prije odabrale za svoje vjenčanje nego za crveni tepih.

Penelope Cruz na crvenom tepihu u Veneciji - 3 Bijela haljina iz couture kolekcije Ralph & Russo koja podsjeća na vjenčanicu (Foto: Getty Images)

Kosu je podigla u elegantnu punđu kako bi istaknula nekoliko decentnih komada nakita iz vlastite kolekcije za Atelier Swarovski, a izdanje zaokružila crvenim ružom na usnama koji je predstavljao savršeni kontrast njezinoj preplanuloj puti.

Pogledajte i 12 jesenskih haljina za vjenčanja i druge svečane prigode iz domaćih trgovina:

Već od 179 kn: 12 haljina za jesenska vjenčanja i druge svečane prigode Zara, 299,90 kn Reserved, 599,90 kn +10 Mango, 449,90 kn