Sanja Musić MIlanović
Sanja Musić MIlanović (Foto: Marko Prpic/Pixsell)
Moda & ljepota

Prva dama voli odijela: Pogledajte 15 pobjedničkih izdanja Sanje Musić Milanović

30-12-2024 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Sanja Musić Milanović uvijek bira odjevne komade i modne dodatke koji naglašavaju njezinu funkciju, ali i prigodu u kojoj sudjeluje. Zato je često viđamo u odjeći klasičnih krojeva kakvu nose i druge prve dame diljem svijeta.

Galerija Sanja Musić MIlanović Sanja Musić Milanović u crvenim salonkama +14 Sanja Musić Milanović na predstavljanju rezultata 'Pomozi Da' povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja - 1

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Parfemi ISPLATIVA KUPOVINA Ovih 12 parfema na koži se osjete 8, 10 pa i 12 sati. I uvijek su nam na listi želja Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Takvu je kombinaciju odabrala i glasanje na predsjedničkim izborima koji su se 29. prosinca održali u Hrvatskoj.

Za tu je priliku odjenula elegantan kaput u netrualnoj nijansi koji je spojila s debljom dolčevitom od gustog crno-bijelog pletiva i hlačama širih nogavica profinjene boje trule višnje.

Sanja Musić Milanović glasala je na predsjedničkim izborima Sanja Musić Milanović glasala je na predsjedničkim izborima (Foto: Luka Stanzl/Pixsell)

Sanju Musić Milanović imali smo priliku vidjeti u raznim modnim izdanjima i efektnim odjevnim komadima, a posebno voli upečatljiv nakit. Međutim, kada je su u pitanju cipele, uglavnom igra na sigurno pa je, gotovo uvijek, možemo vidjeti u crnim ili bež slaonkama.

Klasično izdanje za Sinjsku alku 

Iznimku je napravila 2020. u Sinju kada je na 305. Sinjsku alku došla u ženstvenoj ljubičastoj haljini i ljubičastim salonkama od brušene kože s metalnom ukrasnom kopčom.

Alka u Sinju 2020. godine Alka u Sinju 2020. godine (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Crvene salonke za ulazak Hrvatske u EU

Pamtimo i njezinu kombinacija sa svečane proslave ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju koja je 30. lipnja 2013. organizirana u Zagrebu. Prva dama tada je odjenula odličnu bijelu haljinu, a spojila ju je sa salonkama u jarkoj nijansi crvene boje, ukrašenima mašnom.

Sanja Musić Milanović u crvenim salonkama Sanja Musić Milanović u crvenim salonkama (Foto: Zeljko Lukunic/Pixsell)

Elegantno navijačko izdanje 

Upečatljivo je bilo i njezino navijačko izdanje sa europskog prvenstva 2024. Ono se sastojalo od crvenog kompleta koji čine hlače ravnog kroja i bluza u istoj nijansi. Kombinaciju je tada zaokružila bijelim sakoom i crvenim cipelama. 

Sanja Musić Milanović u Leipzigu Sanja Musić Milanović u Leipzigu (Foto: Sanjin Strukic/Pixsell)

Zavirite u galeriju na početku teksta i pogledajte 15 pobjedničkih izdanja Sanje Musić Milanović.

Sanja Musić MIlanović Sanja Musić MIlanović na predsjedničkim izborima 2024. (Foto: Goran Stanzl/Pixsell)

Prigode u kojima Sanja Musić Milanović nije birala "ziheraške" cipele Sanja Musić Milanović u klasičnim crnim salonkama Sanja Musić Milanović u bež salonkama +5 Sanja Musić Milanović u ružičastim cipelama

Sanja Musić Milanović: Tako klasično izdanje začinjeno lijepim rukavicama za izlazak na predsjedničke izbore Sanja Musić Milanović glasala je na predsjedničkim izborima - 6 Sanja Musić Milanović glasala je na predsjedničkim izborima - 5 +4 Sanja Musić Milanović glasala je na predsjedničkim izborima - 2

Pročitaj još
Pročitaj još